Kontakt

Euro-Centrum S.A.
ul. Ligocka 103
40-568 Katowice
Tel. 32 251 74 78

Zarząd

 

Mirosław Bobrzyński

Wiceprezes Euro-Centrum S.A. oraz Wiceprezes Parku Naukowo-Technologicznego Euro-Centrum Sp. z o.o.

Absolwent Akademii Rolniczej w Krakowie i Studium Bankowości i Finansów Akademii Ekonomicznej (obecnie Uniwersytetu Ekonomicznego) i Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego w Katowicach. Wcześniej pełnił funkcje kierownicze w spółkach zarządzających nieruchomościami oraz uczestniczył w projektach związanych z transferem i komercjalizacją technologii, budowaniem klastrów i sektorowych sieci współpracy. Jest także jednym ze współzałożycieli  Stowarzyszenia Przedsiębiorców i Menadżerów NOSTRA RES.

 

Roman Trzaskalik

Wiceprezes Euro-Centrum S.A. oraz Parku Naukowo-Technologicznego Euro-Centrum Sp. z o.o.

Z wykształcenia radca prawny, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach i Studium Bankowości i Finansów Akademii Ekonomicznej i Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego w Katowicach. Zarządzane przez niego firmy realizują szereg projektów inwestycyjnych (m.in. rewitalizacja terenów poprzemysłowych, budowa biurowca energooszczędnego i pasywnego, hali montażowo-magazynowej), technologicznych, badawczo-rozwojowych oraz szkoleniowych. Wcześniej uczestniczył w projektach związanych z transferem i komercjalizacją technologii, budowaniem klastrów i sektorowych sieci współpracy. Od 2007 roku kieruje pracami Stowarzyszenia Krajowego Forum Parków Przemysłowych i Parków Technologicznych, które skupia obecnie 30 parków z całej Polski. Jest także jednym z założycieli Stowarzyszenia Chrześcijańskich Przedsiębiorców i Menadżerów NOSTRA RES, któremu przewodzi od 2013 r.

Monika Dudzińska

Prokurent Euro-Centrum S.A., Dyrektor ds. Administracji w Euro-Centrum S.A. oraz w Parku Naukowo-Technologicznego Euro-Centrum Sp. z o.o.

Absolwentka Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach na kierunku Administracja i Zarządzanie Nieruchomościami. Wcześniej pełniła funkcje kierownicze w Spółce Mieszkaniowej Katowice w Katowicach oraz w zarządach wspólnot mieszkaniowych.

Polecamy:

AkceleretorAkceleretorAkcelerator Technologiczny Euro-Centrum pomoże innowacyjnym pomysłodawcom rozwinąć skrzydła w świecie biznesu!Dowiedz się więcej
Park Naukowo TechnologicznyWspólnym mianownikiem dla wszystkich naszych działań jest poszanowanie energii i jej odnawialnych źródeł.Dowiedz się więcej